Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Білл Гейтс назвав «єдиний фактор» проведення Олімпіади-2020 у Токіо

Процес поширення вакцин від нового коронавірусу є фактором проведення цього літа Олімпійських ігор в Токіо. Таку думку в інтерв’ю агентству Kyodo висловив засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс, пише УНН.

Деталі

Гейтс також заявив про важливість спостереження за прогресом масової дистрибуції дешевих вакцин протягом найближчих двох або трьох місяців. У разі успішного здійснення цього процесу проведення змагань стане можливим, підкреслив засновник Microsoft.

Гейтс і його дружина Мелінда очолюють благодійний фонд, який має в своєму розпорядженні приблизно 50 млрд доларів. У число основних напрямків роботи організації входять боротьба з небезпечними хворобами в країнах, що розвиваються, програми в сфері охорони здоров’я і освіти в США. Через фонд були виділені вже сотні мільйонів доларів на розробку вакцини від коронавірусу і на підтримку бідних верств населення, які найбільш уразливі в умовах пандемії.

Доповнення

Олімпійські ігри в Токіо повинні були пройти з 24 липня по 9 серпня 2020 року. Через пандемію коронавірусної інфекції змагання були перенесені на рік і відбудуться в період з 23 липня по 8 серпня 2021 року. Паралімпійські ігри — з 24 серпня по 5 вересня.