Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Епідеміологи констатують «молодшання» коронавірусу — Степанов

Епідеміологи констатують скорочення інкубаційного періоду коронавірусу в Україні до семи-восьми днів і “молодшання” хвороби. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час планової селекторної наради у Президента України, передає УНН.

За словами Степанова, світовий досвід показує: у країнах, де не діяв жорсткий карантин під час різдвяних і новорічних канікул, відбувається зростання кількості хворих упродовж 14 днів, оскільки на свята населення активно переміщується. Він додав, що епідеміологи констатують скорочення інкубаційного періоду коронавірусу в Україні до семи-восьми днів і “молодшання” хвороби.

Очільник МОЗ також нагадав про сезонне зростання кількості хворих на грип узимку.

“Впроваджуючи відзавтра більш жорсткий карантин, ми уникнемо великого зростання хворих як на коронавірус, так і на звичайний сезонний грип. Таким чином зменшимо й навантаження на лікарні, адже одні й ті самі заклади лікують хворих на кожну з цих недуг”, — сказав Степанов.

Нагадаємо, станом на 7 січня 2021 року в Україні зафіксовано 8 997 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За минулу добу госпіталізовано 2 567 осіб, одужало 11 316 осіб, зафіксовано 148 летальних випадків. За весь час пандемії в Україні захворіло 1 099 493 особи, одужало 773 214 осіб та зафіксовано 19 505 летальних випадків.