Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Фраза «Goodbye Twitter» потрапила в тренди Twitter після вічного бана Трампа

Через кілька годин після того, як Twitter назавжди заборонив доступ чинному президенту США Дональду Трампу, його прихильники пообіцяли також відмовитися від соцмережі. Про це повідомляє американський телеканал Fox News, передає УНН.

Відзначається, що фраза «Goodbye Twitter» стало трендом в суботу, в той час як прихильники чинного президента висловлювали йому підтримку на тлі нещодавнього рішення соцмережі.

Так, адміністрація Twitter раніше назавжди заблокувала доступ до аккаунту чинного президента США Дональда Трампа.

У соцмережі заявили, що таке рішення було прийнято після «ретельного розгляду недавніх твітів» в контексті, який їх оточує. Повідомляється, що аккаунт заморожений на постійній основі «через небезпеку нового підбурювання до насильства».

Раніше повідомлялося, що акаунти Трампа в Facebook, Instagram, Twitch, Snapchat були заблоковані. Такі дії послідували після того, як прихильники чинного президента США Дональда Трампа увірвалися в Капітолій 6 січня, коли обидві палати Конгресу проводили засідання, на якому стверджували підсумки листопадових виборів. В результаті штурму загинуло кілька людей.