Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Ілон Маск хоче більшу частину своїх статків витратити на колонізацію Марса

Ілон Маск, названий найбагатшою людиною в світі, має грандіозні плани щодо своїх статків і планує витратити левову частку на колонізацію Марса. Про це УНН повідомляє з посиланням на видання Business Insider.

Дослідник і підприємець повідомив, що планує витратити більшу частину своїх статків, що за оцінками еспертів становлять понад 185 мільярдів доларів, на освоєння і колонізацію Марса. При цьому він планує продати більшу частину майна.

“У мене не залишиться практично нічого цінного з фінансової точки зору, не рахуючи акцій компаній”, — заявив Маск в інтерв’ю виданню.

Генеральний директор Tesla і SpaceX заявив, що йому подобається спати прямо в офісі якщо там напружена робота, а для дітей він зніме будинок або ще щось придумає.

Вперше заяви про продаж майна Маск, як повідомляють ЗМІ, зробив ще в травні 2020 року. І з тих пір бізнесмен вже продав кілька будинків, що йому належали.

ЗМІ припускали, що свою нерухомість в Каліфорнії Маск продає через переїзду в Техас. Але тепер в інтерв’ю він заявив, що не накопичує багатство, а хоче витратити його на колонізацію Марса.

“Я думаю, що людству важливо стати космічної цивілізацією і многопланетним видом. І потрібно багато ресурсів, щоб побудувати місто на Марсі. Я хочу мати можливість внести якомога більший вклад в розвиток міста на Марсі”, — сказав Маск.

Нагадаємо, що раніше Ілон Маск також заявляв, що хоче бути похованим на Марсі. Крім того, він планує відправити на цю планету до 2050 року близько мільйона людей.

Як повідомляв УНН, на початку 2021 року Маск став найбагатшою людиною в світі, коли його статки перевищили 185 млрд доларів у зв’язку з подорожчанням акцій його компаній. За період трохи більше року статки Маска зросла на 100 млрд доларів. Сам Маск стримано відреагував на новини про своє багатство, написавши в Twitter коротке “як дивно”.