Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Ізраїль заперечує контрабанду «підпільних вакцин» для українських політиків

У Міністерстві охорони здоров’я Ізраїлю заперечили контрабанду вакцини до України від коронавірусу для підпільної вакцинації. Зазначивши, що їх неможливо непомітно транспортувати. Про це повідомляє УНН із посиланням на ВВС.

“У Міністерстві охорони здоров’я Ізраїлю заперечили контрабанду чи таємне постачання вакцин від коронавірусу для „підпільної вакцинації“ українських чиновників”, — пише видання.

Зазначається, що раніше про таку “таємну вакцинацію” можновладців в Україні повідомили ряд ЗМІ.

Так, речник ізраїльського міністра охорони здоров’я Йоеля Едельштейна виключила можливість того, що вакцини ввозили з Ізраїлю.

“Вакцини вимагають глибокого заморожування. Неможливо, щоб хтось їх непомітно транспортував”, — запевнили у міністерстві.

Там також додали, що наразі не планують починати офіційне розслідування через повідомлення в українській пресі.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що міністерствам охорони здоров’я та внутрішніх справ доручено перевірити інформацію щодо можливої підпільної вакцинації від COVID-19 препаратами невідомого походження.

Відзначимо, у ЗМІ з’явилась інформація про те, що перед Новим роком чартерним рейсом в Україну була таємно завезена партія вакцини Pfizer.

У Києві після цього начебто розпочалася підпільна VIP-вакцинація від COVID-19 чиновників і бізнесменів. Ціна дози, за повідомленнями — до 3000 євро.

Як раніше повідомляв УНН, Президент України Володимир Зеленський доручив Службі безпеки та іншим правоохоронним органам перевірити інформацію про нібито ввезення в Україну контрабандою вакцини від коронавірусу.