Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Навального затримали під час паспортного контролю

В аеропорту Шереметьєво затримали російського опозиціонера Олексія Навального під час паспортного контролю, передає УНН.

“Олексія просять кудись пройти для “уточнення обставин перетину державного кордону”, — повідомила у Twitter прессекретар Навального Кіра Ярмиш.

За її словами, “Олексія забрали співробітники поліції на кордоні. Без пояснення причин. Адвокату не дали пройти з ним, тому що вона секунду назад “перетнула кордон”.

Як повідомляв УНН, літак із Олексієм Навальним на борту сів в аеропорту Шереметьєво.

Раніше повідомлялося, що 13 січня Олексій Навальний оголосив, що повернеться в Росію з Німеччини, де він проходив лікування після отруєння «Новачком». За словами Навального, він прилетить 17 січня рейсом «Побєди», який повинен приземлитися у Внуково.

Пізніше ФСВП заявила, що «зробить все дії по затриманню» Навального до рішення суду про заміну йому умовного терміну на реальний по справі «Ів Роше». Відомство попросило призначити політику реальний термін 11 січня, заявивши, що він не виконує обов’язки умовно засудженого і ухиляється від контролю інспекції.

До того ж, прокуратура Москви попередила про відповідальність осіб, які закликають до участі в неузгодженій масовій акції в аеропорту «Внуково» 17 січня, куди з Німеччини повертається опозиціонер Олексій Навальний.

Охороняти безпеку під час прибуття російського опозиціонера в аеропорт «Внуково» буде, в цілому, 100 поліцейських.