Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Не всі «за»: культура бунтує проти продовження локдауну після 24 січня

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко виступив проти продовження локдауну після 24 січня. Він упевнений, що таке рішення стане ударом для галузі і не підтримає пропозицію, якщо її винесуть на обговорення уряду. Про це Ткаченко повідомив у своєму Telegram-каналі, передає УНН.

«Жорсткий карантин почався лише п’ять днів тому. А Максим Степанов вже виступив із заявою продовжити локдаун в Україні після 24 січня. Перед тим, як приймати такі рішення, хочу запитати у колеги – чи не зарано із висновками?» — написав Ткаченко.

Він наголосив, що хотілося б побачити конкретні факти, що є підставою для продовження локдауну після 24 січня.

«… інакше це стане вирішальним ударом по сфері культури та креативним індустріям, які, я наголошую, суворо дотримуються вимог обмежень. Так і загалом ударом по всьому малому і середньому бізнесу.

Якщо така дискусія буде піднята на Уряді, за таких умов – МКІП її не підтримає», — резюмував міністр.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликає продовжити жорсткі карантинні обмеження й після 24 січня.

Днями Степанов заявив, що жорсткий карантин є стратегічним кроком: через сезонне збільшення кількості хворих на грип та стабільно велику кількість інфікованих COVID-19 в системі охорони здоров’я України могли б виникнути проблеми, але посилений карантин з 8 по 24 січня допоможе впоратися з навантаженнями.

Також сьогодні глава МОЗ розповів, чи закінчиться пандемія після початку вакцинації.