Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Пандемія: після операції у Лондоні COVID-19 інфікувався президент Вірменії

Президент Вірменії Армен Саркісян, який проводить новорічні свята в Лондоні зі своєю родиною, заразився коронавірусом. Про це у вівторок повідомили місцевій газеті Hraparak з апарату президента республіки, передає УНН.

“Президент Армен Саркісян зустрів Новий рік у Лондоні в колі сім’ї та онуків. 3 січня Саркісян в Лондоні успішно переніс операцію на нозі. Однак у президента також з’явилися симптоми нового типу коронавірусу. Пройдений ним тест дав позитивний результат. Президент Саркісян знаходиться на самоізоляції і тимчасово продовжить свою діяльність дистанційно”, — відзначили в апараті президента Вірменії.

Відзначимо, що місцеві ЗМІ також повідомляли про те, що президент республіки повинен був вилетіти до Лівану на борту британського бізнесмена вірменського походження Ваче Манукяна. Там він повинен був зустріти на віллі свій день народження, де серед запрошених гостей значився Елтон Джонн. У президентській адміністрації спростували ці чутки.

Армен Саркісян до обрання на пост президента республіки у 2018 році в різні роки займав пост посла Вірменії в Сполученому Королівстві. Частина його сім’ї до цих пір живе там.

Додамо, що кількість інфікованих коронавірусною інфекцією у самій Вірменії зросла за минулу добу на 324 і досягла 160 544. За останні 24 години в лікарнях померли 14 пацієнтів з коронавірусом, кількість смертей з початку пандемії досягла 2 878. З початку пандемії інфекція виявлена приблизно у 5,5% жителів республіки, населення якої становить 2,9 млн осіб.

Згідно з даними ВООЗ — у Вірменії 160 220 випадків захворювання, 2 864 людини загинули.