Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Пандемія: у Великій Британії зафіксували новий рекорд випадків COVID-19 за добу — понад 60 тисяч

Кількість виявлених за добу нових випадків інфікування коронавірусом у Великій Британії склала 60,9 тис., що стало максимальним показником з початку пандемії. Про це свідчать дані, опубліковані у вівторок на сайті урядової інформації, передає УНН.

Попередній рекорд — 58,8 тис. — був встановлений добою раніше. Протягом останніх восьми днів в королівстві реєструється більше 50 тис. випадків зараження на добу. За останній тиждень кількість випадків інфікування зросла на 43% в порівнянні з попереднім семиденним періодом. Загальна кількість випадків зараження в королівстві перевищила 2,77 млн.

За останні 24 години у Великій Битанії через ускладнення, викликані коронавірусом, померли 830 осіб порівняно з 407 днем раніше. В цілому кількість летальних випадків в країні становить понад 76,3 тис., що є найбільшим показником в Європі.

Згідно зі статистикою ВООЗ — у Сполученому Королівстві 2 654 783 випадки захворювання, 75 024 людини загинули.

Вкрай складна епідеміологічна обстановка складається у Великій Британії через поширення мутованого штаму коронавірусу, який, згідно з попередніми оцінками експертів, може бути на 70% більше заразним. Уряд був змушений вжити жорстких заходів для боротьби з інфекцією і оголосив у понеділок про запровадження карантину в Англії. Влада Шотландії, Вельсу та Північної Ірландії самостійно визначає діючі на їхній території заходи, проте в цілому вони схожі на англійські обмеження, що робить карантин загальнонаціональним.