Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Після блокування в Twitter Трамп заявив про намір створити власну платформу і написав про це в Twitter

Президент США Дональд Трамп, після того як особистий аккаунт політика назавжди заблокували в Twitter, заявив, що його команда вивчає питання створення власної інтернет-платформу, повідомляє УНН з посиланням CNBC.

Причому слід зазначити, що цю заяву він зробив все в тому ж Twitter, але використовуючи не особистий, а державний аккаунт @POTUS.

«Ми провели переговори з різними сайтами і скоро зробимо велике оголошення, поки ми також розглядаємо можливість відкриття власної платформи в найближчому майбутньому», — повідомив Трамп.

Він звинуватив Twitter в несвободі і пообіцяв, що не мовчатиме.

Повідомлення з облікового запису @POTUS були практично відразу видалені.

Нагадаємо, адміністрація Twitter раніше назавжди заблокувала доступ до аккаунту чинного президента США Дональда Трампа. У соцмережі заявили, що таке рішення було прийнято після «ретельного розгляду недавніх твітів» в контексті, який їх оточує. Повідомляється, що аккаунт заморожений на постійній основі «через небезпеку нового підбурювання до насильства».

Раніше повідомлялося, що акаунти Трампа в Facebook, Instagram, Twitch, Snapchat були заблоковані. Такі дії послідували після того, як прихильники чинного президента США Дональда Трампа увірвалися в Капітолій 6 січня, коли обидві палати Конгресу проводили засідання, на якому затверджували підсумки листопадових виборів. В результаті штурму загинуло кілька людей.