Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Понад 50 поліцейських постраждали під час штурму Конгресу

Понад 50 американських правоохоронців постраждали під час заворушень на Капітолійському пагорбі, кілька з них госпіталізовані з серйозними пораненнями. Про це йдеться у заяві начальника поліції Капітолію Стівена Санда, передає УНН.

«Понад 50 співробітників поліції Капітолію і столичної поліції постраждали. … Кілька співробітників поліції Капітолію госпіталізовані з серйозними пораненнями», — йдеться в повідомленні.

У зв’язку з заворушеннями поліція Капітолію затримала в цілому 14 осіб і продовжує вивчати записи з камер відеоспостереження і інші джерела для «виявлення інших осіб, які можуть бути» притягнуті до кримінальної відповідальності.

Американський поліцейський, який стріляв в одну з учасниць заворушень в Конгресі США, відсторонений від роботи на час слідства, випливає з заяви Санда.