Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Пожежа у пансіонаті для літніх людей у Харкові: кількість жертв зросла

Жертв пожежі в приватному будинку для літніх людей у Харкові стало більше — у лікарні помер чоловік, який був евакуйований з будівлі. Про це журналісту УНН розповів речник Головного управління ДСНС в Харківській області Ігор Лупандін.

Цитата

На запитання, чи помер чоловік, який був евакуйований з будівлі пансіонату, Лупандін відповів: «Так, це чоловік. Йому було більше 80 років. Він не мав опіків, не мав отруєння чадним газом. Як лікарі казали, він отримав стрес».

Що було раніше

Раніше повідомлялося, що стан чотирьох з п’яти осіб, які постраждали напередодні під час пожежі в так званому “будинку для літніх людей” задовільний.

23 січня цього року суд взяв під варту чотирьох підозрюваних в порушенні вимог пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі та загибель людей в пансіонаті для літніх людей.

Так, 22 січня було повідомлено про підозру чотирьом особам за фактом порушення вимог пожежної безпеки, що спричинило виникнення пожежі та загибель людей в приватному будинку для літніх людей у Харкові.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявила, що правоохоронці затримали чотирьох осіб, причетних до організації приватного будинку для літніх людей у Харкові, де сталася пожежа з 15 жертвами.

21 січня у Харкові у двоповерховому житловому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей, виникла пожежа на другому поверсі. Цей будинок для літніх людей був приватним пансіонатом “Золотий час”. Спочатку повідомлялося про 13 загиблих, однак пізніше їх кількість зросла до 15.

Правоохоронці перевіряють три основні версії виникнення пожежі.

Після трагедії уряд утворив комісію для з’ясування причин пожежі.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив місцевим органам виконавчої влади та Міністерству соціальної політики провести роботу зі встановлення законності створення приватних будинків для літніх людей та перевірити Державній службі з надзвичайних ситуацій стан протипожежної безпеки в готелях, пансіонатах, хостелах.