Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Працівники Google уперше у США сформували профспілку

Понад 200 працівників компанії Google у США сформували профспілку «Alphabet Workers Union» (Alphabet Inc. — конгломерат, куди входить Google та інші дочірні компанії), щоби переконатись в чесності зарплат, відсутності переслідувань і дискримінації. Про це пише «Голос Америки», передає УНН.

Раніше Google критикували з боку представників урядових структур із охорони праці, що звинувачували компанію у тому, що кількох працівників незаконно звільнили після того, як вони протестували проти політики компанії та намагались організувати профспілку. У Google тоді заявили, що діяли у межах закону.

“Ми об’єднуємо роки зусиль організували у Google формальну структуру для працівників”, — повідомили у спілці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада вже у 38 штатах звинуватила Google в антимонопольній змові з Facebook

“Наші працівники мають захищені трудові права, які ми підтримуємо. Але як і завжди, ми продовжуватимемо спілкуватись із нашими підлеглими напряму”, — заявила Кара Сільверстайн, директорка з персоналу у Google.

Профспілки у США традиційно можуть домогтись підвищення зарплат для працівників в середньому на 20-28%. Крім того, після затвердження профспілки, вона цілковито має повноваження вести перемовини з компанією щодо умов роботи працівників.

Нагадаємо, у Google назвали топ-туристичних об’єктів України.