Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

ПриватБанк залишиться без голови правління: хто керуватиме

У ПриватБанку за два дні, 23 січня, закінчується термін дії контракту з головою правління Петром Крумханзлом, на час пошуку нового голови буде призначено виконувача обов’язків. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу ПриватБанку.

“23 січня закінчується термін дії контракту з головою правління ПриватБанку Петром Крумханзлом, який очолював банк протягом останніх трьох років. Відповідно до українського законодавства, закінчення терміну дії контракту вимагає проведення процедури конкурсного відбору на посаду нового голови правління. Цей механізм забезпечує незалежність та професійність обраного керівника. До призначення нового голови правління ПриватБанку виконуючою обов’язків буде Ганна Самаріна, заступник голови правління ПриватБанку з питань фінансів”, — йдеться у повідомленні.

Додамо, єдиним акціонером ПриватБанку, якому належать 100% акцій банку, є держава в особі Кабінету міністрів України. Голова правління банку наразі — Петер Крумханзл. Він очолив банк у лютому 2018 року.

Довідка УНН. Петер Крумханзл з 2008 по 2011 рік працював в Україні на посаді члена правління з операційних питань “Райффайзен Банк Аваль”. Як зазначили у ПриватБанку, в Україні він проявив себе під час кризи 2008 року “за рахунок реструктуризації мережі відділень і впровадження нових бізнес-моделей”. Останнім місцем роботи перед посадою голови правління ПриватБанку була посада члена правління з операційних питань Home Credit в Китаї.

Як повідомляв УНН раніше, Кабмін схвалив напрями діяльності ПриватБанку до 2024 року.