Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Рада може ухвалити закон про референдум 26-27 січня — Корнієнко

Верховна Рада може 26-27 січня ухвалити в другому читанні та в цілому законопроект про народовладдя через всеукраїнський референдум. Про це розповів голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко в ефірі каналу “Україна 24”, передає УНН.

“Це останній пленарний тиждень не тільки січня, а й четвертої сесії, і за сесію у нас накопичувалося багато, так би мовити, боргів, домашніх завдань, які ми пробуємо надолужити”, — сказав Корнієнко.

За його словами, дані законопроекти можна розділити на декілька блоків.

“Перший блок — це наша програмна обіцянка, за яку ми багато боролися, це закон про референдум, який майже пів року відпрацьовувався з усіма можливими міжнародними інституціями, українськими експертами. Він буде в порядку денному тижня, думаю у вівторок-середу (26-27 січня — ред.) ми зможемо проголосувати”, — розповів Корнієнко.

Також він зазначив, що на порядку денному законопроект про Бюро економічної безпеки.

“Це важлива реформа, яка дозволить перенести функції з силових структур у спеціальну службу, яка займається аналізом фінансів… І законопроект про СБУ теж на (наступному — ред.) тижні будемо в першому читанні голосувати”, — сказав він.

Як повідомлялося, Раді рекомендують ухвалити законопроект про всеукраїнський референдум.

Нагадаємо, Венеціанська комісія затвердила “терміновий висновок” щодо законопроекту про всеукраїнський референдум № 3612.

Як повідомляв УНН, 18 червня 2020 року Верховна Рада ухвалила за основу законопроект № 3612 про народовладдя через всеукраїнський референдум, поданий і визначений Президентом Володимиром Зеленським як невідкладний.