Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Разумков із головами фракцій обговорить кнопкодавство в Раді — нардеп

Перший пленарний тиждень роботи Верховної Ради у 2021 році розпочнеться з наради голів парламентських фракцій на чолі з головою парламенту Дмитром Разумковим. Про це повідомив народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк у Telegram-каналі, передає УНН.

«Перший пленарний тиждень 2021 року почнеться традиційно… з наради у Разумкова глав фракцій. О 10:15 зберемося. Тема — кнопкодавство, і які заходи були вжиті для його уникнення в майбутньому», — повідомив Железняк.

Деталі

Нардеп при цьому висловив сподівання, що «можливо нарешті, через місяць розслідування, дізнаємося від Управління держохорони, хто ж цей загадковий чоловік, який має доступ до камер спостереження в Раді».

Що було раніше

17 грудня Верховна Рада 226 голосами призначила Сергія Шкарлета міністром освіти і науки. До цього він виконував обов’язки очільника МОН.

У фракції «Голос» заявили, що під час голосування мало місце кнопкодавство.

Днями народна депутатка від «Голосу» Інна Совсун у Facebook повідомила, що за її заявою «Офіс генерального прокурора відкрив кримінальну справу про кнопкодавство під час голосування за Сергія Шкарлета», оприлюднивши копії відповідних документів.