Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Санкції проти «Північного потоку-2»: Сенат США у п’ятницю голосуватиме за оборонний бюджет

Сенат США проведе 1 січня голосування по оборонному бюджету, що включає посилення санкцій відносно «Північного потоку-2». Про це УНН повідомляє із посиланням на розклад засідань на сайті Сенату.

Так, Сенат США у п’ятницю проведе голосування з питання про те, чи потрібно скасовувати вето президента Сполучених Штатів Дональда Трампа на законопроект про оборонний бюджет.

Документ, який передбачає, зокрема, введення додаткових санкцій проти проекту газопроводу «Північний потік-2» і військову допомогу Україні на 250 млн доларів, повинен отримати необхідні дві третини голосів у верхній палаті, щоб вважатися схваленим, попри вето глави держави.

Як повідомляв УНН, президент США Дональд Трамп ветував оборонний бюджет США на 2021 фінансовий рік, у якому прописані санкції проти газопроводу «Північний потік-2» і допомогу Україні на майже півмільярда доларів.

Однак Палата представників Конгресу США знову схвалила проект оборонного бюджету на 2021 фінансовий рік, подолавши вето президента Дональда Трампа, що випливає з даних на сайті палати. Проект передбачає виділення військової допомоги Україні у розмірі 250 млн доларів і санкції проти російських газопроводів «Північний потік — 2» і «Турецький потік».