Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Суд залишив «посадку» для експрокурора ГПУ

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду залишив в силі вирок суду першої інстанції, яким колишнього прокурора Генеральної прокуратури України Олександра Матюшка було засуджено до двох років позбавлення волі за пропонування хабаря у 10 тисяч доларів конкурсній комісії за посаду керівника або заступника керівника підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу суду.

“11 січня Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційні скарги обвинуваченого та захисника на вирок Вищого антикорупційного суду від 25.09.2020, яким колишнього прокурора Генеральної прокуратури України визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України. За результатами судового розгляду справи колегія суддів відмовила у задоволенні апеляційних скарг сторони захисту та залишила вирок без змін”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, ВАКС засудив до двох років позбавлення волі колишнього прокурора Генеральної прокуратури України Олександра Матюшка за пропонування хабаря у 10 тисяч доларів конкурсній комісії за посаду керівника або заступника керівника підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро.