Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Трамп вивчав можливість помилувати самого себе

Чинний президент США Дональд Трамп вивчав можливість помилувати себе та членів своєї родини. Про це з посиланням на власні джерела пише The New York Times, передає УНН.

Питання про помилування Трамп піднімав кілька тижнів тому і хотів помилувати себе в останні дні своєї каденції. Він нібито запитував своїх радників, чи варто йому це робити і які можливі наслідки такого кроку.

Також повідомляється, що він вивчав можливість помилування для членів своєї родини, зокрема для синів Дональда Трампа молодшого, Еріка Трампа та дочки Іванки Трамп.

Видання наголошує, що подібні розмови не є порожніми балачками, а свідчать про реальну підготовку до таких дій, адже Трамп заявляв, що має право помилувати себе. У статті вказується, що ті, кого Трамп вважає своїми ворогами, на думку президента, можуть вдатися до застосування правоохоронних органів для його переслідування після завершення президентського строку.

Також до списку тих, кого Трамп, нібито має намір помилувати увійшли старший радник Білого дому Джаред Кушнер, а також особистий адвокат президента Рудольфа Джуліані.

Автори статті наголошують, що жоден президент США не милував себе, а тому говорити про юридичну оцінку такого кроку зарано, але з іншого боку такий крок може стати небезпечним прецедентом, який продемонструє вищість глави держави над законом.