Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Трамп заявив, що передасть владу Байдену

Чинний президент США Дональд Трамп 20 січня передасть владу новообраному президенту Джо Байдену незважаючи на незгоду з результатами виборів. Про це в своєму Twitter написав помічник Трампа Деніел Скавіна, передає УНН.

«Заява президента Дональда Трампа: … незважаючи на те, що я повністю не згоден з результатами виборів, і факти підтверджують, що я правий, проте, 20 січня буде організована передача влади. Я завжди говорив, що ми продовжимо нашу боротьбу за те, щоб враховувалися тільки законні голоси. Хоча це означає кінець найбільшого першого президентського терміну в історії, це тільки початок нашої боротьби за те, щоб знову зробити Америку великою», — відзначає він.

Як раніше повідомляв УНН, Конгрес США підтвердив перемогу Джо Байдена над Дональдом Трампом у виборах президента США.

Нагадаємо, 6 січня спільне засідання Палати представників і Сенату в Конгресі, під час якого повинні були бути затверджені підсумки голосування в Колегії вибірників, було перервано через масові заворушення, влаштовані на Капітолійському пагорбі прихильниками Дональда Трампа.

Агресивно налаштовані протестувальники увірвалися в будівлю Конгресу, через що поліції довелося евакуювати законодавців. Повідомляється, що під час заворушень загинули як мінімум чотири людини, в тому числі одна жінка. Для наведення порядку в Капітолій була спрямована Національна гвардія США.

Членам Конгресу вдалося продовжити засідання приблизно о 20:00 за місцевим часом (близько опівночі за Києвом).