Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Twitter заблокував французького парламентарія, який видавав себе за Трампа

Twitter заблокував акаунт французького депутата Жоакима Сон-Форже після того, як в його акаунті з’явилися повідомлення нібито від імені президента США Дональда Трампа. Про це УНН пише з посиланням на Politico.

Сон-Форже змінив ім’я та прізвище в своєму акаунті на ім’я і фото президента США Трампа через кілька годин після того, як Twitter назавжди заблокував останньому доступ до його облікового запису.

Один з твітів Сон-Форже складався з одного слова “Допомога”.

Видання зазначає, що раніше політик уже видавав себе в соціальній мережі за президента Франції Еммануеля Макрона. Пізніше депутат стверджував, що його аккаунт був зламаний.

У 2018 році дії депутата в Twitter призвели до його виходу з партії Макрона La République En Marche, тоді Сон-Форже піддався критиці за сексистські твіти.

Нагадаємо, адміністрація Twitter раніше назавжди заблокувала доступ до аккаунту чинного президента США Дональда Трампа.

У соцмережі заявили, що таке рішення було прийнято після “ретельного розгляду недавніх твітів” в контексті, який їх оточує. Повідомляється, що аккаунт заморожений на постійній основі “через небезпеку нового підбурювання до насильства”.

Раніше повідомлялося, що акаунти Трампа в Facebook, Instagram, Twitch, Snapchat були заблоковані. Такі дії послідували після того, як прихильники чинного президента США Дональда Трампа увірвалися в Капітолій 6 січня, коли обидві палати Конгресу проводили засідання, на якому затверджували підсумки листопадових виборів. В результаті штурму загинуло кілька людей.