Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

У Грузії засновник і лідер правлячої партії Іванішвілі заявив про відхід з політики

Засновник і лідер правлячої партії «Грузинська мрія», мільярдер Бідзіна Іванішвілі заявив про рішення піти з політики і з партії. Сьогодні він розповсюдив відкритий лист, в якому заявив, що «вважає свою місію виконаною». Про це повідомляє УНН із посиланням на «Новини-Грузія».

«Вважаю, що моя місія виконана. Я прийняв рішення остаточно піти з політики і повністю відсторонитися від управління. Я покидаю як пост голови партії, також і саму партію, і повернуся до того приватному способу життя, який у мене був до 2011 року», — сказано у відкритому листі Іванішвілі.

На його думку, правляча команда є «найкращою і безальтернативною» серед існуючих сьогодні у Грузії політичних сил.

«Правляча команда дійсно є найкращою і безальтернативною серед існуючих сьогодні всіх політичних акторів за всіма ознаками. Я впевнений, що команда, укомплектована цими людьми, зможе гідно замінити мої працю, авторитет і навички», — сказано у листі.

За словами Іванішвілі, якщо об’єктивно проаналізувати виборчий успіх «Грузинської мрії», то без перебільшення можна сказати, що він «очікуваний та логічний».

Мільярдер також нагадав, що незабаром йому виповниться 65 років, тому він вважає правильним просувати на політичних посадах молодь.

«Всього через кілька тижнів мені виповниться 65 років, це теж один з найважливіших чинників у моєму рішенні завершити політичну кар’єру. Цей мій крок, який продиктований просуванням молоді…Люди змогли побачити мої зусилля, які я доклав тільки в інтересах країни і держави. Я впевнений, що грузинський народ також оцінить мій сьогоднішній крок…», — підкреслюється у листі Іванішвілі.