Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

У «Слузі народу» знову планують активізувати легалізацію медичного канабісу

У Верховній Раді України зареєстрували черговий законопроект щодо легалізації медичного канабісу в Україні. Про це у Facebook написав ініціатор законопроекту, нардеп від фракції «Слуга народу» Олександр Санченко, передає УНН.

«Разом з колегами зареєстрував законопроект щодо легалізації медичного канабісу № 4553-1. Нині понад 2 000 000 пацієнтів в Україні потребують ліків на основі канабісу. Зараз вони законодавчо заборонені, люди змушені йти на чорний ринок. Медичний канабіс широко використовується в лікуванні епілепсії, неврологічних захворювань, ПТСР та багатьох інших хвороб. В той час як використання медичного канабісу легалізували вже понад 50 розвинених країн, Україна пасе задніх. Час це змінити», — написав Санченко.

Він додав, що документ передбачає обіг медичних конопель за ліцензіями з державним контролем та придбання ліків на основі канабісу виключно за рецептом лікаря.

Окрім цього законопроекту у ВР вже зареєстрували альтернативні законопреокти №4553-2, 4553-3. Вони також подані нардепами від «Слуги народу».