Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

UFC: Макгрегор програв, але обіцяв повернутися

На “Бійцівському острові” в Абу-Дабі завершився турнір UFC 257. Головною подію вечора став матч-реванш між ірландцем Конором Макгрегором та американцем Дастіном Пор’є. У другому раунді двобою перемогу, завдяки нокауту, святкував представник США, але ірландець пообіцяв, що “повернеться” й ще вийде в “восьмикутник” у поточному році, інформує УНН.

Цитата

“Позначилося те, що я тривалий час був поза боями, понад рік. Також лоукіки Дастіна вплинули. Він був хорошим сьогодні. Але я повернусь. Це все, що я можу сказати зараз. Звичайно, я повинен залишатися активним і ще поб’юся у 2021 році”, — заявив Макгрегор у післяматчевому коментарі.

Деталі

Сьогодні, 24 січня, на “Бійцівському острові” завершився UFC 257, у головній події якого відбувся реванш між Конором Макгрегором і Дастіном Пор’є. Поєдинок закінчився у другому раунді: американець притиснув Конора до сітки і добив його, вигравши нокаутом.

Інші результати вечора:

Майкл Чендлер (22-5) нокаутував у першому раунді Дена Хукера (20-10).

Джоанн Колдервуд (15-5) перемогла Джесіку Ай (15-9) одноголосним рішенням суддів.

Махмуд Мурадов (25-6) нокаутував у третьому раунді Ендрю Санчеса (12-6).

Марина Родрігес (22-1-2) перемогла Аманду Рібас (10-2) нокаутом у другому раунді.

Нік Ленц (30-12-2) програв Мовсару Євлоєву (14-0) роздільним рішенням суддів.

Що було раніше

Бійці вже зустрічалися між собою в далекому 2014 році. У першому поєдинку перемогу нокаутом у першому раунді здобув ірландець.

Нагадаємо, що влітку 2020 року знаменитий ірландець оголосив про завершення спортивної кар’єри, але повернувся.