Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Українська баскетбольна Суперліга продовжиться у спеціальних «баблах»

Федерація баскетболу України вирішила продовжити проведення Суперліги, а саме третє коло – у форматі «баблів». Про це інформує Федерація баскетболу України, передає УНН.

Таку пропозицію на останнє засідання виніс виконком ФБУ. Водночас її підтримала більшість клубів Суперліги. В умовах пандемії та великої кількості перенесених матчів Суперліги на початку сезону формат «баблів» дасть можливість завершити чемпіонат у раніше запланований термін та не скорочувати кількість матчів.

У 1-му, 3-му та 4-му «баблі» господарями паралельно будуть два клуби. В одному з них виступатиме п’ять клубів, в іншому – шість. Господарем другого баблу будуть відразу чотири клуби.

Перший «бабл» прийматиме Київ та Кам’янське. У Києві впродовж трьох днів місцеві «Київ-Баскет» та «Будівельник» прийматимуть у ПС «Венето» «Тернопіль», «Дніпро», «Черкаські Мавпи» та «Харківські Соколи», а в Кам’янському ігри між собою впродовж чотирьох днів проведуть «Прометей», «Запоріжжя», «Хімік», «Одеса» та «Миколаїв».

Додамо, що відповідно до регламенту Суперліги клуби мають відіграти чотири кола змагань. Зважаючи на розширення Суперліги до 11-ти клубів, регулярний чемпіонат складається з рекордних 220 матчів. Уже 7 лютого клуби завершують друге коло чемпіонату.