Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Вчені назвали найбільш нешкідливий алкоголь

Під час численних досліджень вчені Інституту Глазго виявили, який алкоголь найбільш і найменш корисний для організму людини, а також визначили чинники, які можуть згладжувати можливі негативні наслідки при вживанні будь-якого алкоголю. Про це пише сайт MARTHASTEWART.COM, повідомляє УНН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-7 цікавих медичних відкриттів про вплив алкоголю на організм людини.

Так, дослідження показали, що найбільш корисним алкогольним напоєм, який укладається в рамки уявлення про здоровий спосіб життя — це червоне вино.

При цьому команда вчених вивчила понад 300 тисячі осіб з UK Biobank — банку інформації про здоров’я британців. Занурившись у своє дослідження, вони також виявили, що у тих, хто вживає пиво — ймовірність зазнати пошкоджень печінки приблизно на 48% вища.

Дослідники також відзначили, що вживання алкоголю під час їжі і розподіл тижневої норми напоїв на чотири дні замість вживання такої ж кількості протягом одного або двох днів істотно знижує можливу нанесену шкоду організму.

Нагадаємо, експерти вважають, що тяжкість ранкового похмілля після непомірного споживання алкоголю залежить від його чистоти і якості. Так, на їхню думку, якісна горілка, як найчистіший вид алкоголю, при помірному споживанні не приведе ні до яких небажаних наслідків на ранок.

Раніше УНН писав, що до ТОП-5 вітчизняних виробників якісної горілки відносяться такі компанії: «Баядера — Груп» (ТМ «Хлібний дар»), «Глобал Спірітс» (УДК) (ТМ «Хортиця»), «ЛВН Лімітед» (ТМ «Немірофф»), ЛГЗ «Прайм» (ТМ «Prime», «Др. Житник») і ТОВ «Атлантіс» (ТМ «Грін Дей»).