Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Японія запровадила режим надзвичайної ситуації через пандемію

Відсьогодні в Японії запроваджений режим надзвичайної ситуації в Токіо і трьох сусідніх префектурах, повідомляє УНН з посиланням на оголошене раніше рішення уряду.

Цілком ймовірно, оголошений режим буде діяти приблизно один місяць. В це період обмежено години роботи барів та ресторанів. Загалом урядовці наполягають на вкрай точкових заходах для того аби не нашкодити економіці. Усі підприємці, які дослухаються до прохання уряду про запровадження карантинних заходів, можуть розраховувати на фінансові компенсації.

Раніше, прем’єр-міністр країни Йосіхіде Суга заявив, що уряд розглядає питання про оголошення режиму надзвичайної ситуації в столиці, а також префектурах Сайтама, Тіба і Канагава.

За словами Суги, в перші три дні нового року кількість нових випадків зараження в цих районах залишалася вкрай високою, і суспільству необхідно направити сильніше послання.

Центральний уряд країни, як зазначено, не вимагатиме закриття всіх шкіл у цьому регіоні. Стандартні вступні іспити до університетів почнуться, як заплановано, 16 січня, з дотриманням суворих заходів, спрямованих на зниження ризику зараження.

За даними ВООЗ, у Японії зареєстровано 243 847 випадків захворювання на COVID-19 із 3 599 летальними випадками.
У квітні минулого року центральний уряд країни оголосив надзвичайний стан, який охоплював деякі з 47 префектур країни, включаючи Токіо та Осаку, перш ніж розширити його на всю країну. Надзвичайний стан було повністю скасовано наприкінці травня.