Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Зеленський засудив безпрецедентне насильство проти Конгресу США

Ми рішуче засуджуємо безпрецедентне насильство проти Конгресу США. Про це Президент України Володимир Зеленський написав у Twitter, передає УНН.

«Ми рішуче засуджуємо безпрецедентне насильство проти Конгресу США. Нас надихає стійкість найстарішої та найбільшої демократичної установи у світі, яка протягом кількох годин після цієї жахливої атаки провела історичну сесію, яка підтвердила волю американського народу», — написав Зеленський.

Нагадаємо, 6 січня спільне засідання Палати представників і Сенату в Конгресі, під час якого повинні були бути затверджені підсумки голосування в Колегії вибірників, було перервано через масові заворушення, влаштовані на Капітолійському пагорбі прихильниками Дональда Трампа.

Агресивно налаштовані протестувальники увірвалися в будівлю Конгресу, через що поліції довелося евакуювати законодавців. Повідомляється, що під час заворушень загинули як мінімум чотири людини, в тому числі одна жінка. Для наведення порядку в Капітолій була спрямована Національна гвардія США.

На подію відрегували у НАТО та ЄС.