Buta Ukrayna

İnformasiya portalı

Зеленський заявив, що не готовий співпрацювати з «олігархом Порошенком»

Зеленський зазначив, що співпраця між депутатами різних фракцій парламенту можлива з приводу «хороших ініціатив».

Президент Володимир Зеленський заявив, що не готовий співпрацювати з Партією його попередника Петра Порошенка «Європейська солідарність».

Про це він сказав інтерв’ю виданню The New York Times, опублікованому на сайті глави держави.

Так, на питання, чи готовий він у разі необхідності, співпрацювати з партією Петра Порошенка «ЄС», президент відповів: «Чи готові ми співпрацювати, — я не розумію, з ким. З олігархом Порошенко не готовий співпрацювати».

Зеленський зазначив, що співпраця між депутатами різних фракцій парламенту все ж можлива. «Якщо в рамках депутатського корпусу хтось пропонує якісь хороші ініціативи, то я знаю, що всі депутати між собою співпрацюють. Все, що на благо України, — окей. Все, що пов’язано з якимись речами, з лобізмом або ризиками для України, — я не готовий», — підкреслив він.

За його словами «занадто багато інтересантів, щоб гальмувати реформи, які хоче робити президент з партією». «Зрозуміло, що в партії люди різні, і всі люди живі, на кого впливають — по-різному, психологічно. Хочуть впливати всі фінансові групи, в тому числі й фінансові групи Медведчука, Порошенка, які також представлені в парламенті», — сказав Зеленський.

Ставлення до Порошенка
У червні президент Володимир Зеленський заявив, що його не цікавить ситуація з його попередником Петром Порошенком і він не займається політичними переслідуваннями.